ekucharka.cz > Diskuze > Známkování receptu

Téma: Známkování receptu

• před: 4679 dní

věc: Známkování receptu

od: marcela.sedinova

Otevřela jsem si recept špekáčky na pivě a objevilo se mi tam, že jsem ho oznámkovala 5. Protože jsem ho rozhodně neznámkovala vůbec, zajímalo by mě, jak je to možné, že se tam ta 5 ukázala. Může někdo jiný známkovat za mě?

Odpovědět

• před: 749 dní

věc: Re: Známkování receptu

od: 0CI1Q20Xg

Thanks for the article. My paternr and i have always seen that a lot of people are needing to lose weight when they wish to look slim and attractive. However, they do not constantly realize that there are additional benefits just for losing weight as well. Doctors say that over weight people are afflicted with a variety of health conditions that can be perfectely attributed to their excess weight. The good news is that people who definitely are overweight plus suffering from various diseases can reduce the severity of their illnesses through losing weight. It's possible to see a gradual but marked improvement in health as soon as even a moderate amount of fat loss is attained.

Odpovědět

Uživatel

Novinky mailem

Chete dostávat přehled nových receptů a novinek na email?

© 2003-2017 ekucharka.cz Všechna práva vyhrazena. Veřejné šíření obsahu tohoto serveru je zakázáno.
Reklama | Kontakt | RSS