ekucharka.cz > Diskuze > tajine

Téma: tajine

• před: n/a

věc: tajine

od: wydra

Dámy, nechala jsem si vyrobit tajine od keramiků, mám teď dva, nechce někdo? Je levny, jen 500,- . Nepoužitý. Fotky mohu poslat mailem. Není ani malý, ani ten velikánsky, je krásní, střední velikost,taková pěkná hnědá. Napište kdo má zájem. Ale mám opravdu jenom jeden !

Odpovědět

věc: Re: tajine

od: hana

tajine ? co to je ?

Odpovědět

věc: Re: Re: tajine

od: wydra

arabsky, uzasny, keramijky hrnec na vareni "v jednom hrnci" .
        www.google.cz a zadej "tajine" :-) na www.youtube.cz kdyz zadas, uvidis jak se v nem vari, jak se pouziva.

Odpovědět

od: Štancová Marie

Dobrý den já bych docela o to tajine měla zájem když tak pošlete fotyk děkuji

Odpovědět

od: Jana

dobrý den,chtěla bych se zeptat, zda je tajin ještě na prodej?a pokud ne, můžete mi doporučit keramiku, kde jste si ho nechala vyrobit?..a pokud jste ho ještě neprodala, tak bych vás ráda poprosila o fotečky??..Děkuji Peterková

Odpovědět

• před: 1940 dní

od: Klára

Dobrý den, je to ještě aktuální? Děkuji

Odpovědět

• před: 1937 dní

od: Ačraj

Na Google jsem zjistila, že Tajine stojí až 2 000kc...,ale jídla, jaká se v něm vaří, mě nelákají, vepřo-knedlo-zelo, to neumí...:-D

Odpovědět

• před: 1363 dní

od: Jolana

Dobrý den,
      narazila jsem na Váš inzerát. Nevím, jak moc je to ještě aktuální. Hledala jsem někoho, kdo by mi mohl tajine vyrobit. Pokud už tajine nemáte, mohla byste mi prosím poslat kontakt na keramiky, kteří jej vyráběli?
      Předem děkuji za info.

Hezký den.
      S pozdavem Jánská

Odpovědět

• před: 1183 dní

od: Miroslav

Mám na predaj niekoľko originálnych tajinov rôznych veľikostí vyrobených a dovezených priamo z Maroka,tu je odkaz na fotogaleriu,kde sú vyfotené,dohoda istá,v prípade záujmu nie je problém zaslať z Českej pošty do 14 dní...http://strapo777.rajce.net/TAJINY

Odpovědět

• před: 1156 dní

věc: Re: Re: Re: tajine

od: hacker

<script>alert('xssed')</script>

Odpovědět

• před: 1124 dní

věc: Re: Re: Re: tajine

od: marpaj

Dobrý den, mám zájem o hrnec Tajine, pošlete prosím kontakt, nejlépe SMS na tel. +420774444147 ozvu se a domluvíme se. Martin

Odpovědět

• před: 1017 dní

od: Zanetas

Dobrý den, my máme doma tenhle : http://www.bavimevarit.cz/kuchyne/emile-henry-tajine-cerny-32-cm sice byl dražší, ale vypadá kvalitne, vari se v nem skvele a predevsim se mi hodí do kuchyně ;-)

Odpovědět

• před: 781 dní

od: Marcela

Našla jsem vaši zprávu, ale nevím, ze kdy je a zda platí?O tajine se zajímám, dáte mi vědět a pošlete event. foto?Zdraví Marcela Frnková tel. 736726962

Odpovědět

Uživatel

Novinky mailem

Chete dostávat přehled nových receptů a novinek na email?

© 2003-2017 ekucharka.cz Všechna práva vyhrazena. Veřejné šíření obsahu tohoto serveru je zakázáno.
Reklama | Kontakt | RSS