ekucharka.cz > Diskuze > titanové nádobí

Téma: titanové nádobí

• před: 1811 dní

věc: titanové nádobí

od: neznalek.1

Ahoj, ráda bych našla někoho, kdo má zkušenosti s titanovým nádobím,poradí mě někdo jak a kde se dá koupit, a kde mě k tomu něco řeknou-poradí apod. odmítám takové ty předváděčky,kde si před lety koupila takovou pánev teta,a dala za to nekretanské peníze.

Odpovědět

věc: Re: titanové nádobí

od: denydeny

No já bych mohl poradit, ale nevím odkud jsi.Já sem jednoduše zašel do obchodu, a tam mě poradili a nelituju toho. jsem ze znojma a koupúil jsem v brně v centru, jen si nemůžu vzpomenout jak s ten obchod jmenoval, ale pokud nejsi z Moravy, tak nevím.Ale určitě si zajdi do nějakých domácích potřeb, mohli by ti poradit. Denis ze Znojma

Odpovědět

od: Kamila

Jé, já jsem viděla perfektní nádobí u Cimrmana na Masaryčce v Brně.Dokonce to nádobí je v různých barvách, docela jsem koukala, aale co mě nejvíc překvapilo,bylo jak perfektní podání k tomuto měly prodavačky-no věděly hodně. Doporučuji.Nádobí se jmenuje Titano/dobře se to pamatuje/,Jsem tedy stará škola, je mě 63, ale nejvíce mě fakt vzalo přístup těch prodavaček.myslím pozitivně. Jo a je to český výrobek

Odpovědět

• před: 1809 dní

od: Karla2

Ahoj, jsem z Dobříše a podobné nádobí jsem viděla v příbrami-domácí potřeby Hprodok,nevím odkud jsi, ale stačí se podívat na internet, prodejnu najdeš i jinde.mě moc zaujaly barvy.dej si do vyhledávače TITANO.

Odpovědět

• před: 722 dní

od: Majka

Tak podle mě je titanové nádobí na nic. Jestli chce škvalitní nádobí tak mrkni třeba sem na pohlreich selection- http://www.znackovenadobi.eu/pohlreich-selection-2/

Odpovědět

Uživatel

Novinky mailem

Chete dostávat přehled nových receptů a novinek na email?

© 2003-2017 ekucharka.cz Všechna práva vyhrazena. Veřejné šíření obsahu tohoto serveru je zakázáno.
Reklama | Kontakt | RSS